O nás

Babičkina kuchynka združuje ľudí dobrého jedla a vľúdneho slova. V babičkinej kuchynke môžu nájsť všetko, čo im len babka môže ponúknuť: priazen, pohladenie, láskave slovo, chutné, zdravé a voňavé jedlo, rady nad zlato, pocit spolupatričnosti a dobrej rodiny.
Toto všetko som ja prežívala ako školopovinné dieťa u mojej babky a dedka. Moje detstvo – to bola ich útulná kuchynka, rozkúrená piecka a otvorené náručie. A túto atmosféru vám všetkým ponúkam v mojej kuchynke. Mnohí členovia ma poznaju z môjho 15 ročného pôsobenia v Jedálni Zdravíčko. Mnohým som pomohla, poradila, usmernila na ceste za zdravím. Poznajú moje mňamky.
Teraz prenášam do mojej babičkinej kuchynky všetky moje dobroty. Budete ich môcť degustovat častejšie, vo svojich kuchynkách, keď sa ich naučíte variť. Hovorí sa, že ak je učiteľ dobrý, vychová si svojich žiakov, nasledovníkov. Tak, ako babka svoje vnúčatká.
Srdečne vás pozývam do mojej kuchynky – školy „gastroterapie“, overenej časom a Pravdou.
Nazdravie! ❤️🙏🌞🌈

Receptar is stylish, simple, modern, responsive, high-DPI, fully customizable blog WordPress theme.

It features split-screen book-like design inspired by a modern cook book with emphasize on beautiful imagery and typography.

Supports Beaver Builder page builder and Jetpack plugin, Schema.org markup, Theme Hook Alliance action hooks, translation-ready code, front page slideshow, customizable colors, and other cool features.

More info and free download link can be found at dedicated Receptar theme page.


 Image Credits

Images used on this theme demo website were downloaded from these sources:

Plugins Credits

This theme preview demo website uses these WordPress plugins:


Theme Author

The theme was created by Oliver Juhas (WebMan Design: http://www.webmandesign.eu).

0Shares
%d blogerom sa páči toto: